Menu Zavřeno

RM gastro – Kuchyně na míru ve spolupráci s partnery.

Kuchyně

Máme zde jednoho z největších distributorů kuchyňského vybavení pro profesionální provozy, který spolupracuje hlavně se značkou Redfox.  Díky spojení RM gastro produktů a produktových řad od Redfox je možné sestavit kuchyně na míru přesně podle vašich potřeb. RM gastro se specializuje spíše na celistvé provedení jednotlivých úseků kuchyně a Redfox dodává více produktů. Má ale také i svoje celé linky. Jejich spojením lze ale dosáhnout jisté harmonie a vzájemného souladu spotřebičů a jiného pevného vybavení kuchyně.

Kuchyně na míru ale není žádná sranda.

Kuchyně na míru má mnohem vyšší cenu, než kdybychom si ji prostě poskládali sami. Máme však jistotu, že budou dodrženy všechny hygienické normy a jiné standardy pro provoz profesionální kuchyně. Proto se svěřujeme se svými požadavky do rukou profesionálů. U firmy RM gastro máme hlavně vše na jednom místě a nemusíme nic řešit jinde. Jejich profesionální týmy pracují ve dne a v noci na neustálém vylepšování jejich sortimentů a sestavování profesionálních kuchyňských linek na míru pro své klienty už mnoho let.

Proto se nemůžeme divit, že je to trochu dražší. Už jenom znát veškeré regule, předpisy a normy v jednotlivých odvětvích gastronomie stojí opravdu ohromné úsilí a mnoho trpělivosti a času. Pokud se budeme bavit o trpělivosti tak je nutné být trpěliví i co se týká zákazníků. Není možné vždy vyhovět všemu, ale pokud něco nejde, musí se najít vhodné vysvětlení, případně předložit protinávrh. Boj s místem a jinými věcmi je také problém ale vzhledem k jejich dlouholetému působení na trhu si zřejmě vedou velice dobře. Jsou to profesionálové na svém místě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *