Menu Zavřeno

Drinky a míchané nápoje

Shaker

Všemožné kombinace a jednotlivé shaky jsou velice oblíbené mezi teenagery a mladší populací dospělých. Nejrůznější long drinky, které jsou míchány s alkoholem se jeví totiž dosti neškodně. Mohou ale být velice zrádné.

Pokud si jich ale dáme moc, můžeme se z nich lehce opít. Jsou většinou sladké a alkohol v nich (pokud jsou dobře zamíchané) není moc cítit. Pokud tedy přemýšlíme nad rozličnými chutěmi, tak to prostě můžeme zkusit smíchat a uvidíme co za příchuť nám z toho vyleze. Nesmíme se bát experimentovat.

Shaker na drinky bude naším největším společníkem. Nemusíme zde pouze míchat podle přesných receptů. Je nutné, abychom našim zákazníkům nedávali pořád ty staré zaběhnuté recepty. Pokud nejsme ničím zajímaví, tak moc zákazníků nenalákáme. Proto se musíme snažit být co možná nejvíce originální.

Zručnost v míchání nebo akrobacie.

Pokud předvedeme nějaký ten kousek při míchání, kdy se náš shaker na drinky roztáčí ve vzduchu, dělí na půl a přelévá se v něm z jedné poloviny do druhé alkohol tak jistě přilákáme zvědavé publikum. Pokud se nám to podaří, tak si u nás i něco koupí. I když je to ta stará známá klasika. Pokud tedy něco umíme, tak se nám to může vrátit. Když ale nemáme žádný barmanský kurz a nejsme zrovna zruční v žonglování, musíme se zařídit jinak. Trochu originálněji. Je potřeba zapojit trochu kreativity. I ten starý známý drink může vypadat opravdu skvěle. Můžeme také zkusit něco netradičního. Nemusíme dělat jenom alkoholické koktejly.

Shaker na drinky také nemusí být pouze ruční. Pokud chceme opravdu zdravou bombu, tak můžeme vyzkoušet míchání zdravých drinků. Čerstvá šťáva z ovoce a zeleniny je opravdu lahodná. Je to taková zdravá delikatesa. Může být i sladká a přesně podle toho, na co si vzpomeneme. Můžeme využít i tradičních receptů na namíchání dané porce vitamínů, které jsou v dané kombinaci užitečné vždy na určitý problém. Shaker na drinky je v tomto případě automatické rameno, které s nádobou třese. Nádoba je opravdu obrovská. Navíc zde neexistuje přesné množství šťávy, protože používáme čerstvé ovoce. Není tedy možné určit kolik šťávy daný kus obsahuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *