Menu Zavřeno

Robot coupe – profesionál na kuchyňské roboty

Mixer

Kuchyňským robotem můžeme nazvat mnoho zařízení, které jsou běžně používány v domácích i profesionálních kuchyních. Jejich využití ale musí být multifunkční ať už mluvíme o vyměnitelných nástavcích nebo transformaci těla daného přístroje.

Kuchyňský robot je tedy multifunkční zařízení, které se stará o mnoho věcí najednou. Teď může šlehat, za chvíli může hníst a při tom nám může ještě mlít maso na přídavném mlýnku. Značka Robot coupe vyrábí spoustu takových multifunkčních zařízení.

Nenajdete u nich nic na jednu jedinou činnost.

Robot coupe se shlédla v multifunkčnosti. Jejich hlavním motem je vyrobit produkt, který bude mít co možná nejvíce funkcí najednou. Mnoho profesionálů si tyto výrobky velice cení. Jedná se o to, 6e není nutné mít na několik činností také několik přístrojů. Stačí nám třeba jenom dva nebo tři a pokryjeme nimi úplně všechny činnosti. To nám usnadní práci, a hlavně nám to šetří místo v kuchyni. Problémem těchto produktů je ale to, že mnohdy dělají činnosti, které spolu nesouvisí, a tak by je bylo možné dělat i paralelně. Proto je nutné jich stejně mít více. Takže by to mohlo trochu postrádat smysl. Proto se Robot coupe snaží vymyslet to tak, aby tam byla alespoň nějaká návaznost anebo logika typu, když dělám toho tak nepotřebuji dělat tohle.

Hlavními produkty značky jsou mixéry. Nejedná se ale o obyčejné tyčové mixéry, které vidíme doma a pohodlně je vezmeme do ruky. Robot mixer je určený hlavně pro profesionální použití v profesionálních provozech. Pro domácí použití je totiž příliš veliký. Používá se hlavně na vysoké objemy mixovaného jídla. Robot mixer má dvě podoby. Může to být buď veliký tyčový mixér anebo obří kuchyňský robot s nasazenou mixovací hlavou. Na tom druhém typu je dobré to, že obsahuje velmi objemnou nádobu už přímo u sebe. Není tedy na tento vysoký objem hledat speciální nádobu, ve které to umixovat. Bohužel je ale několikanásobně dražší. Pokud jej tedy nepotřebujete používat každý den, hodí se spíše jeho menší tyčový pomocník.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *